Adana Yazıcı Fotokopi Servis
0322 457 66 57

 

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100013789861858
  • https://www.twitter.com/@adanaprinter
Site Menüsü
İSKENDERUN YAZICI SERVİSİ
ASUS SERVİSİ
MUADİL TONERLER
Site Haritası

ADANA TONER DOLUM YERLERİ

ADANA TONER DOLUM YERLERİ

Toner dolumu nasıl yapılır? Kolay dolum yapılan toner özellikleri nedir?

Kolay Dolum Yapılan Lazer Toner  Nasıl Anlaşılır

 

Toner dolumu hemen her yazıcı kartuşuna yapılmasına rağmen dolum işleminin fiyatı kullanılan malzemelerin maliyeti ile doğru orantılıdır. Burada önemli olan en ucuz maliyetlere sahip yazıcı toneri seçimidir.

Toner dolumu fiyatlarının yalnızca ucuz olması yetmemekte, dolum yapılan kartuşun vereceği çıktı sayısı kullanıcıyı birinci derecede ilgilenmektedir. TONER NEDİR YAZICI TONERİ NASIL ÇALIŞIR başlıklı yazımızda yazıcı tonerinin nasıl çalıştığından bahsetmiştik.

Toner dolumu ülkemizde genel olarak kartuşun tıpası açılıp veya delinip buradan TONER TOZU eklenmek sureti ile yapılmaktadır.

Oldukça yanlış olan bu uygulama sayesinde yaptırılan kullanıcılar, kalitesiz ve bozuk kopya alarak çalışmaya mahkum edilmektedir.

En ucuz toner dolumu yapmak için birbiriyle yarışan toner dolum merkezleri kartuş içine toz doldurmanın önemli bir işlem olduğunu düşünmeleri sonucu sektör gelişmek yerine gerilemektedir. Yazıcı toner kartuşu içindeki parçaların tamamı bir defaya mahsus kullanım amacıyla üretilmiş olduklarından, kaset içindeki toz bittiğinde aşınan parçalar değiştirilmeden yapılan dolum kısa süre idare eder seviyede baskı yapsa da sonunda kullanılamaz hale gelmektedir.

 

YENİLEME TONER DOLUMU NASIL YAPILIR

YENİLEME TONER İLE TONER DOLUMU FARKI NEDİR? dediğimizde dolum yalnızca toz ilave ederek kartuş tankı içine toz doldurmaktan ibaret olmasına karşılık yenileme sisteminde kartuş içindeki görüntü kalitesini oluşturan parçaların tamamının sıfır parçalarla değiştirilerek yeniden üretme işleminin tamamına yenileme diyoruz.

Yenileme toner kartuşu üretiminde TONER ÇİPİ dahil olmak üzere önemli bütün parçalar değiştiği için, yenileme yaptıran kullanıcıların hiçbir zaman ORJİNAL TONER ALIMI ihtiyaçları olmaz.

Ucuz toner dolumu yapılmasına oranla yüksek adetle çıktı aldıklarından birim kopya maliyetleri her zaman ucuza gelir. Yazıcıları kirlenmediği için TONER DOLUMU ZARARI NEDİR konusuyla hiç ilgilenmeden ekonomik fiyatlarla çalışırlar.

Yenileme ilgili daha detaylı bilgi için internet sistemimizdeki video gösterimini izleyebilir veya Google da toner dolumu nasıl yapılır yazarak youtube üzerinden paylaştığımız onlarca video izleyebilirsiniz.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret219537
PARA SAYMA
HİZMETLERİMİZ
ADANA YAZICI SERVİSİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.71875.7416
Euro6.29946.3247
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
PARA SAYMA MAKİNELERİ