Adana Yazıcı Fotokopi Servis
0322 457 66 57

 

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100013789861858
  • https://plus.google.com/u/2/
  • https://www.twitter.com/@adanaprinter
Site Menüsü
İSKENDERUN YAZICI SERVİSİ
ASUS SERVİSİ
MUADİL TONERLER
Site Haritası

ADANA LEXMARK SERVİSİ

ADANA LEXMARK SERVİSİ 

TAMİR ve TEKNİK DESTEK

SERVİSİ

(0322) 457 66 57
(0532) 454 99 67

%100 GARANTİLİ HİZMET
 
ve 
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 

Yönetimli Yazdırma Hizmetleri

Yönetimli yazdırma hizmetleri sayesinde, %30'a kadar ve çok daha yüksek oranlarda tasarruf sağlayın.

Çıktı Maliyetlerini Düşürün. Görselliği Yükseltin.

Yönetimli Yazdırma Hizmetleri ya da MPS Nedir? Çok basit; bu sizi bir yığın para ödemekten kurtaracak bir pakettir. MPS ilk olarak genel baskı verimliliğini artırıp, ardından da artan tasarruflar ve iş süreci gelişmeleri sağlamanın ötesine geçerek kurumunuzda dönüşüm yaratacak güce sahip yazılım araçları, hizmetler ve özel çözümler ile stratejilerin bir karışımıdır.

Lexmark Yönetimli Yazdırma Hizmetleri kurumsal baskı altyapısını geliştirmeye yönelik, uçtan uca bir yaklaşım benimsemektedir. Birbirini izleyen sözleşme düzeyleri aracılığıyla, yatırımınızdan daha fazla gelir elde etmenize yardımcı oluruz.

  1. Optimize Etme - İşe daha fazla verimlilik ve daha fazla sayıda kullanıcı için organizasyonunuz genelindeki cihazların doğru karışımını ve konumlarını belirleyip, cihazlarınızı işinize ya da misyonunuza uygun hale getirerek başlarız.
  2. Yönetme - Daha sonra, cihazlarınızın günlük olarak yönetilmesi üzerine odaklanırız. Sürekli izleme ve proaktif destek hizmetlerimiz varlıklarınızın kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarır ve sarf malzemelerinin etkili bir şekilde yönetildiğinden emin olunmasını sağlar.
  3. Geliştirme - Tasarruflarınızı bir sonraki düzeye taşımak için, baskı hacimlerini azaltan, kalitesi kanıtlanmış çıktı stratejileri kullanarak boşuna ve gereksiz yazdırma yapılmasını önlemenize yardımcı oluruz.
  4. Yenilik Yapma - Sürekli izleme ve analiz, kurumsal süreç çözümleri sayesinde değer katmamızı sağlar. Kurumunuzun bir alt kümesine uygulanan bir belge yönetimi ya da iş akışı çözümü, verimliliği artırabilir ve yatırımınızın karşılığını daha hızlı almanızı sağlar.

Lexmark Genel Hizmetler Portalı

Lexmark MPS müşterileri, gerçek zamanlı bilgilerden asla birkaç tuştan uzakta değildir. Lexmark Genel Hizmetler Portalı ağınızdaki tüm çıktı cihazlarını görüntülemenize, raporları indirmenize, ölçümleri görüntülemenize ya da okumanıza ya da servis çağrısı talebinde bulunmanıza olanak sağlar. Sarf malzemeleri bile sipariş edebilir ya da Lexmark destek temsilcinizle görüşebilirsiniz. Portal kapsamlı bir yardım kitaplığı olan Lexmark Bilgi Tabanına erişim olanağı da sağlar.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam74
Toplam Ziyaret212811
PARA SAYMA
HİZMETLERİMİZ
ADANA YAZICI SERVİSİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03836.0625
Euro6.73226.7591
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
PARA SAYMA MAKİNELERİ