Adana Yazıcı Fotokopi Servis
0322 457 66 57

 

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100013789861858
  • https://plus.google.com/u/2/
  • https://www.twitter.com/@adanaprinter
Site Menüsü
İSKENDERUN YAZICI SERVİSİ
ASUS SERVİSİ
MUADİL TONERLER
Site Haritası

Niğde Toner Dolumu

Niğde Toner Dolumu

Fotokopi makinalarında ve lazer yazıcılarda kullanılan;karbon elementinden oluşan toz boyaya "Toner" denilir. Her yazıcı modeline göre farklı özelliklidir.Siyah, magante, sarı, mavi renk olarak üretilir. 

Mürekkep püskürtmeli yazıcılara nazaran, çok daha fazla baskı kapasitesine sahip olan lazer yazıcıların toner kartuşları boşaldığında, bilinenin aksine ehil ellerde orjinalinden kesinlikle ayırdedilemeyecek kalitede dolum yapılabilir. Bu işlem kesinlikle yazıcınıza hiçbir zarar vermez. 

Bilinenin ve iddia edilenin aksine, orjinali neredeyse yazıcıyla eşdeğer fiyata malolan son derece pahalı mono veya renkli lazer yazıcınızın toner kartuşlarını, son derece cazip bir fiyata (orjinal kartuşun fiyatının en az 4'te biri), marka ve model farklılıklarına göre 2-3 dolum yaptırabilir, deforme olmuş parçaların değişmesi ile "Yenileme işlemi" ni tercih ederek toner kartuşlarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

 
Eğer, Orjinal TONER Fiyatları sizin bütçenizi zorluyorsa Boş Tonerinizi TONER DOLUMU için bize getirin/gönderin veya adresinizden alalım, uzman ekiplerimiz tarafından Tonerinizin bakımını yapıldıkdan sonra dolduralım. Çöpe atılan TONER çevreye zarar verir, Uygun şekilde uzman kişiler tarafından bakımı yapılarak uygun Toner Tozu ile Doldurulan Toner Orjinal Toner gibi işlev sunar. Orjinal TONER Pahalı diyorsanız, Muadil TONER veya Dolum TONER Kullanın! Hem siz kazanın, Hem ülkemiz kazansın... Toner Dolumu nedir? Boş tonerleri markası ve modeli gözetilerek, uygun toner tozları koyulmak suretiyle kullanıma hazır hale getirme işlemidir. - Toner Dolumu yazıcımı bozar mı? Toner Tozlarının kimyaları her marka ve model için farklıdır. Bu farklılıklar gözetilerek, gerekli olan ekipman ve profesyonelce yapılırsa gönül rahatlığı ile tercih edilebilir, yazıcınıza zarar vermez.

Toner Dolumu orjinali gibi performans verir mi? Uygun toner tozu ve orjinal gramajında koyulduğu takdirde performans orijinal ürün gibi performans verir. - Toner Dolumu garantili midir? Toner dolumu yapan firmamız, kendi yapmış olduğu dolum işlemlerine %100 firma garantisini vermektedir, ancak dolum işlemine gelmiş tonerlerde farklı sebeplerden dolayı bazı parçalar (drum, bıçak, pcr vb.. ) deformasyona uğramış olabilmektedir, bu gibi durumlar garanti kapsamında olmaz.

 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam52
Toplam Ziyaret217816
PARA SAYMA
HİZMETLERİMİZ
ADANA YAZICI SERVİSİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.53595.5581
Euro6.13716.1617
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
PARA SAYMA MAKİNELERİ