Adana Yazıcı Fotokopi Servis
0322 457 66 57

 

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100013789861858
  • https://www.twitter.com/@adanaprinter
Site Menüsü
PARA SAYMA ADANA
İSKENDERUN YAZICI SERVİSİ
ASUS NOTEBOOK SERVİSİ
MUADİL TONERLER
Site Haritası

ADANA FOTOKOPİ SERVİSİ

ADANA FOTOKOPİ SERVİSİ

ADANA FOTOKOPİ TEKNİK SERVİSİ

neden teknik serviste lider?

Adana Yazıcı Servisi yaklaşık 15 senelik sektör deneyimi ile birlikte kalite ve güveni aynı anda sunmaktadır. 

Yazıcı , Fotokopi, Projeksiyon makinalarında uzman teknik kadrosu ile birlikte sizlere ADANA da servis ve bakım hizmeti vermektedir

ADANA YAZICI SERVİSİ
Olarak siz değerli müşterilerimize ait Adana fotokopi servisi ve makinaları faks cihazları multifonksiyonel fotokopi makinaları nokta vuruşlu yazıcılar projeksiyon cihazlarınız uzman kadrosuyla teknik servis hizmetleriyle sizlere zaman kaybetmenize olanak vermeden en kısa zamanda teknik hizmeti sunmaktadır. Ofislerinizde kullanmakta oldugunuz fotokopi, yazıcı, projeksiyon cihazlarınız yüksek teknolojiye sahip araçlardır sizlerin sorun yaşamaması için periyodik olarak bakıma ihtiyaç duyarlar en iyi bakımla uzun zaman işlerinizi aksatmadan bu cihazları kullanabilirsiniz. 
orijinal yedek parça toner ve projeksiyon cihazlarınız için lamba tedarikinde bulunmaktadır.

SERVİS KALİTEMİZ NEDEN BU KADAR İYİ?

Çünkü Adana Yazıcı Teknik Servis hizmetini ne kadar kısa sürede alırsanız o kadar az zarar görürsünüz. Bu nedenle sizlere uzman kadromuz sayesinde en kısa zamanda sizi mağdur etmeden en kısa sürede tamir ve bakımlarını yapıp uygun fiyatlarımızla geri teslim ediyoruz. Size bir telefon kadar yakınız. 
 

FOTOKOPİ MAKİNASI SEÇMEK HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Profesyonel, amatör ve ev-ofis tipi fotokopi makinelerinin; Ofis veya yüksek çekim özellikli ( high volume ) modelleri mevcuttur. Ayrıca bir çok Fotokopi makinası markasının multi- fonksiyonel dijital ( yazıcı - fotokopi ) modelleri de mevcuttur. Gerek lazer ve gerekse  klasik tonerli makineler piyasada rahatlıkla bulunmaktadır.

Siyah/beyaz fotokopi makinaları yanısıra renkli fotokopi makineleri de piyasaya girmiştir.

Fotokopi makinaları hakkında genel bilgilendirme yaparken amacımız; Fotokopi makineleri markaları kıyaslamak asla değildir, sadece bir tüketici olarak neye ihtiyacınız olduğunu tespit etmenizde yardımcı olmaktır.

Fotokopi Makinası Satın Alırken Nelere dikkat edilmelidir?

Yalnızca fiyatı ucuz diye Fotokopi makinası satın almak gerçekte yalnızca israftır. En önemli faktör; fotokopi makinasını ucuza satın almak değil, fotokopi işlemini ucuza mal’edebilmektir.

Öncelikle bilinmesi gereken husus; Fotokopi Makinaları da diğer makinalar gibi arıza yapabilirler. Fotokopi makinaları satın alma aşamasında doğru fotokopi makinasını uygun fiyatla almak hususu yanı sıra; fotokopi satış sonrası servis konusu iyice araştırılmalıdır. Fotokopi makinası arızasında servis yaygın ağı olması ve teknik servis hizmetlerine kolayca ulaşım ve çabuk ve güvenilir servis almak,kullanılan teknoloji çok önemlidir.

Fotokopi makinası Garanti Süresi uzunluğu ve garanti süresi içinde  hızlı ve profesyonel tamir-bakım hizmeti almak oldukça önemlidir. Makine yedek parçası bulunur olmalı ve  maliyeti düşük olmalıdır.

Çeşitli medya kanallarında verilen reklamlar da gözünüzü boyamasın.

Ucuz ve dayanıksız,servis ağı yaygın olmayan, yedek parçası ucuz olmayan bir fotokopi makinesi almak size sadece zaman kaybettirir.

Fotokopi makinası ve diğer makinaların satın alma maliyetinden daha çok, bu makinaların kullanım maliyeti önem taşır. Fotokopi makinası sürekli arızalanınca makinayı kullanamamaktan ötürü kaybedilecek zaman,servis ile uğraşılacak zaman, bitip tükenmek bilmeyen yedek parça masrafları, Fotokopi Makinası teknik servis masrafları bir süre sonra makinanın  ilk alım maliyetini katlamaktadır. Konica Minolta, Olivetti Fotokopi Makinaları ve Oki Yazıcı ürünleri en uzun ömürlü yedek parça ve toner ile, diğer markalara oranla kopya başı maliyetinizi % 60'a kadar varan avantaj sağlamaktadır.

Fotokopi makineleri sürekli servis ile bağı olan ürünlerdir. Bir çok markada karşınızda garantili iken dahi yetkili kurum ve kişiler bulamazsınız.

Tüm ürünlerimiz 2 yıl boyunca yerinde garantilidir. Ürünlerimiz ile ilgili olarak;Türkiye'nin her yerinde en yaygın teknik servisağı ve kullanım malzemesi bulabilirsiniz. Garanti ve sonrasında tam müşteri memnuniyetini esas alan markamız tüm sorunlarınıza çözüm bulacaktır.

Fotokopi makinası satın alımı sırasında çok sayıda  fotokopi markası karşınıza çıkar. Dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi; aldığınız makina markasının evrensel bir marka olması ve fotokopi makinaları imalatçı firma olmasına özen gösteriniz.

Olivetti Fotokopi Makinası, Konica Minolta Fotokopi Makinası markaları  üretici ve dünyada en geçerli fotokopi markalarından biridir.


Ayrıca fotokopi, printer, fax, projeksiyon cihazlarınızın bakım anlaşmalı bir yıllık periyodik bakımlarını yapmaktayız. ADANA Bölgesinde fotokopi makinalarına ait bakım hizmetleri fotokopi kiralama toner tedarik ve bu cihazlara ait teknik servis garantili toner dolumuda yapmaktayız. 
Fotokopi makinalarının pek çok markasında gizli maliyetler yatmaktadır bunlar en basit örnek olarak 1000 euro ödeyerek aldığınız fotokopi makinasının yaklaşık 10.000 sayfa sonra toneri bitecektir ve siz bu makina için 100 euro ödeyerek yeni toner aldığınız zaman çıktı maliyetiniz son derece yüksek olacaktır ve makinanız 80.000 sayfaya geldiği zaman bazı ünitelerin değişim gerekecektir. Mesela drum, cleanig blade, developer, charge roller, hot roller, press roller, stripperpawls gibi parçalar da sizler için maliyet oluşturacaktır. Biz sizlere bu maliyetlerden uzak en ekonomik çozümü sizlere sunmaktayız.
Onlarca Resmi Kurum ve Kuruluş müşteri yelpazemizi oluşturmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin de bu yelpaze içerisinde yer alması bizim için gurur kaynağı olacaktır. Emeğimiz ve güveniniz onurumuzdur.
 

Renkli Fotokopi Makineleri

Olivetti Multi Fonksiyonel Renkli Fotokopi Makinaları

Aşağıdaki Olivetti Marka Renkli Fotokopi Makinaları modelleri üzerine tıklayarak ilgili Olivetti Multi Fonksiyonel Fotokopi makinası hakkında tüm teknik özellikleri ve detay resimleri görebilirsiniz.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret233637
PARA SAYMA
HİZMETLERİMİZ
ADANA YAZICI SERVİSİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.54937.5796
Euro8.79898.8341
Hava Durumu
PARA SAYMA MAKİNELERİ