• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100013789861858
  • https://plus.google.com/u/2/
  • https://www.twitter.com/@adanaprinter
Site Menüsü
RİCOH SERVİSİ
İSKENDERUN YAZICI SERVİSİ
ASUS SERVİSİ
MUADİL TONERLER
Site Haritası

ADANA KARTUŞ DOLUMU

ADANA KARTUŞ DOLUMU

Siyah Kartuş Dolum Fiyatı 10 TLSiyah Kartuş Dolum Fiyatları 10 TL den başlayan fiyatlarla.

siyah kartuş dolum

siyah kartuş

Kartuş dolum makinaları tarafından itina ve özenle dolum yapılarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermekteyiz. Geliştirdiğimiz makina ve dolum teknolojisi sayesinde kartuşunuzun dolum ömrü 2-3 dolumdan 4-5 bazen 6 doluma kadar ulaşmaktadır.

KRİPTO YAZICI SERVİSİ Ar-ge çalışmalarına önem vermektedir. Daha kaliteli ve güvenilirliği test edilmiş renkli mürekkep ve kartuş dolum makinaları sayesinde aldığınız hizmet üst seviyededir.

Siyah kartuş dolumu sadece 10 TL dir. Bazı modellerde farklılık gösterebilir. Daha detaylı bilgi için iletişim adresleri aşağıda mevcuttur.


İnkjet Kartuş Dolumu Hakkında Genel Bilgiler Doluma başlamadan önce kartuşlardaki genel sorunları giderip kartuşu doluma hazır hale getirdikten sonra doldurun. Kartuşlardaki genel sorunlar Renk karışım sorunu Renkli ve siyah kartuşlarda tıkanıklık veya kartuş beklemesinden dolayı tortu sorunu. Elektronik devre arızası ( Bu arıza var ise hiçbir işlem yapamazsınız, Kartuşu doldurmayın.) İnkjet kartuşlarda mürekkep bittiginde çıktı alınmaya devam edilirse, kartuşun nozzle kısmında deformasyon oluşur, mürekkep aynı zamanda nozzle de soğutma işlevini gerçekleştirir. 45/15 ve 26/29/14 gibi kartuşların teknolojisi farklı olup içerisinde keçe (Sünger) bulunmaz. Keçeli tüm kartuşların kartuşun üzerinden mutlaka hava alması gerekir. İnkjet kartuşların Nozzle (Agız) kısımlarının kesinlikle alkol türevi içeren uçucu maddeler dökülerek temizlenmemelidir, aksi halde ciddi tıkanmalara neden olur. Renkli kartuşlarda kartuşların mutlaka renk karıştırmamış ve renklerinin net olduğundan emin olarak doluma başlayın. Renk karışımı var ise örneğin; sarı renk yerinden yeşil renk geliyorsa yıkama işlemi uygulayın. Sağlıklı dolan hiçbir kartuş dolumdan sonra mürekkep akıtmaz akıtıyorsa bir sorun var demektir. Renkli ve siyah kartuşlara gereğinden fazla dolum yapmayın kartuş çizgili ve bozuk yazar. A, üreticinin mürekkebi ile B, üreticinin mürekkebini karıştırmayın aksi halde mürekkebin renk kalitesi ve kıvamı bozulur, böyle durumda kartuşları boşaltıp solisyon ile yıkama işlemi yapılmalıdır. Kartuşları bantlamadan önce ısı tabancası ile kartuşu ve Statik bant’ı ısıtarak bantlarsanız daha kaliteli bantlama yapmış
ANINDA SERVİS

322 457 6657 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam114
Toplam Ziyaret180284
PARA SAYMA
ÜRÜNLERİMİZ
HİZMETLERİMİZ
ADANA YAZICI SERVİSİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.90593.9216
Euro4.82124.8405
Hava Durumu
Anlık
Yarın
17° 20° 11°
PARA SAYMA MAKİNELERİ